Vasario 16-osios bėgimas

Šakynos mokyklos mokiniai, tėveliai, bendruomenės nariai rinkosi  į Vasario 16-osios minėjimą. Prie paminklo tremtiniams buvo padėtos gėlės, uždegta atminimo žvakelė. Susirinkusius pasveikino Šakynos seniūnas M. Gedvila.
Tradiciniu bėgimu nuo partizanų kapų Mikutaičių kaime iki mokyklos buvo paminėtos 102-osios Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo metinės. Sveikiname bėgimo nugalėtojus!

Renginio video.

Daugiau nuotraukų čia.

Mokykloje lankėsi bendruomenės pareigūnai

Vasario 3 dieną mokykloje svečiavosi Šiaulių policijos komisariato bendruomenės  pareigūnai, vykdantys prevencinę veiklą. Susitikime su 5-10 klasių mokiniais kalbėta apie nepilnamečių atsakomybę už padarytus teisės pažeidimus. Pareigūnai priminė, kad negalima toleruoti patyčių ir smurto, patarė, kaip saugiai elgtis internete.

Mokytoja Gražina Jurgaitienė

„Gali sportuoti? Įrodyk! II“

Mūsų mokyklos mokiniai tikrai mėgsta sportuoti, todėl labai džiaugiamės, jog galime dalyvauti projekte ,,Gali sportuoti? Įrodyk! II“ Nr. SRF-FAV-2019-1-034, kurį finansuoja  Švietimo, mokslo ir sporto ministerija bei Šiaulių rajono savivaldybė. 
 
Ką veikiame? Dukart per savaitę renkamės į sporto salę, kurioje mankštinamės. Po treniruočių labai smagiai maudžia visą kūną, bet projekto dalyviai labai atkaklūs. 🙂 Atšilus orams laukia smagūs žygiai. 
 
Dalinamės sportinės dienos stovyklos akimirkomis.
 
MES GALIM SPORTUOTI. ĮRODOM! 
Informacija apie projektą: