Dėl nemokamo maitinimo

5-10 klasių mokinių nemokamo maitinimo sausą davinį  atsiimti galima mokyklos valgykloje lapkričio 26 d. 12-15 val. mokyklos valgykloje (įėjimas iš seniūnijos pusės).

Atvykstančių tėvų prašome laikytis būtinųjų sanitarijos ir higienos reikalavimų, koronaviruso prevencijos priemonių.

Iškilus klausimams prašome kreiptis į mokyklos valgyklos vedėją R. Mickevičienę  tel. Nr. 8 616 05901

 

Dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo

Nuo 2020 m. lapkričio 23 d. iki 2020 m. gruodžio 2 d. ikimokyklinis, priešmokyklinis ir pradinis ugdymas vyks nuotoliniu ugdymo proceso organizavimo būdu.

Šiaulių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymas dėl infekcijų plitimą ribojančio režimo taikymo Šakynos mokykloje.

Ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatyme numatytais atvejais tėvai gali kreiptis į SODRĄ dėl ligos  išmokos skyrimo. Dėl elektroninio nedarbingumo pažymėjimo išdavimo – į šeimos gydytoją.

Tolerancijos diena

2020 metų Tolerancijos dienos idėja – „Tolerancijos dėlionė“.

Mažas detales, kaip ir mažas pradinukų rankas bei tų rankų išrašytas raides sujungę į visumą gauname kūrinį. Jame kiekviena detalė kitokia, bet labai svarbi bendram kūriniui.

Mokytoja Gražina Jurgaitienė

Projektas „Miklūs pirštukai – gražūs garsiukai“

Šakynos mokyklos ikimokyklinio ugdymo grupėje įgyvendinamas projektas „Miklūs pirštukai – gražūs garsiukai“. Projekto tikslas – sudaryti palankias sąlygas ikimokyklinio amžiaus vaikams ugdyti kalbinius ir intelektinius gebėjimus.

Dėkojame projekto iniciatorei,  grupės globėjai Kristinai Mažeikaitei Rasmussen ir projekto rėmėjams Nokskov Rotary klubui už finansinę paramą įsigyjant vieną iš pagrindinių smulkiosios motorikos ir intelekto lavinimo priemonių – „Lego“ rinkinius.

Praktinė matematika

Ketvirtokai pabandė kitokį matematikos mokymosi būdą. Perimetro ir ploto skaičiavimus atliko skirtingose vietose, skirtingais būdais. Vaikai turėjo galimybę rinktis: ar atlikti grupėje sunkesnę užduotį (raudoną), ar lengvesnę (žalią). Džiugu, kad vaikai nesirinko lengvų kelių, bet kartu bandė įveikti užduotis kartu.

„Ne žalingai, o naudingai“

Šakynos mokyklos klubo „Spindulys“ atstovai dalyvavo Šiaulių policijos bendruomenės pareigūnų paskelbtame iššūkyje „Ne žalingai, o naudingai“. Konkursui buvo pateikti du filmukai apie aktyvias jaunuolių vasaros stovyklos  veiklas. Vienas iš filmukų užėmė II vietą.

Dėkojame policijos pareigūnams už dovanas, džiaugiamės ir didžiuojamės rezultatais.

Daugiau informacijos čia.

Mokytoja Asta Lengvenienė

Olimpinis mėnuo

Pradinių  klasių mokiniai dalyvavo projekte ,,Olimpinis mėnuo 2020″. Šis projektas kiekvienam pradinukui suteikė naujų žinių, patirčių, aktyvių veiklų. Sužinojome ne tik apie sveiką mitybą, bet ir apie emocinę sveikatą, apie tinkamą poilsį ir jo svarbą mums nuo pat mažų dienų.

 

Pasakų iššūkis 2020

Jau antrus metus iš eilės pradinių klasių mokytoja Sigita Laurutavičienė su savo mokinukais dalyvauja  ,,Pasakų iššūkyje“, kurio metu kasdien skaitomos įvairių tautų pasakos, susipažįstama su kitų tautų kultūra, atliekamos įvairios užduotėlės.

Šiemet pasakas skaitė bibliotekininkė, ketvirtokai ir  skaityti jau mokantys pirmokai.