Šiaulių rajono savivaldybės tarybos sprendimai

DĖL ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ŠVIETIMO ĮSTAIGŲ APTARNAVIMO TERITORIJŲ NUSTATYMO

DĖL MOKESČIO UŽ VAIKŲ IŠLAIKYMĄ ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO / PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPĖSE TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

DĖL VAIKŲ PRIĖMIMO Į ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS IKIMOKYKLINIO / PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO GRUPES TVARKOS APRAŠO PATVIRTINIMO

DĖL ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MOKYKLŲ PRIEŠMOKYKLINIO UGDYMO ORGANIZAVIMO MODELIŲ APRAŠO PATVIRTINIMO

 

Netradicinė paskutinė mokslo metų naktis

Voveriškių mokyklos 7-10 kl. mokiniai kartu su Šakynos ir Aukštelkės bendraamžiais paskutinę mokslų metų naktį palydėjo su netradicine tiriamąja – socialine veikla ,,Tyrėjų naktis“. Dauge su gausiu mokinių būriu kūrėme savo komandų vėliavas, rungtyniavome krepšinio ir paplūdimio tinklinio rungtyse, atlikome praktinę tiriamąją veiklą orientavimosi trasoje, kartu sutikome saulėlydį, žaidėme ir šiaip smagiai leidome laiką. 

©  Voveriškių mokykla

 

Paskutinis skambutis XX dešimtokų laidai

Birželio 20 dieną paskutinis skambutis nuskambėjo XX mokyklos dešimtokų laidai.

Po paskutinės pamokos dešimtokai paskutinį kartą nuvalė lentas kabinetuose, paskutinį kartą pavalgė mokyklos valgykloje, įmetė paskutinius dvitaškius į krepšį, paskutinį kartą aplankė savo pamėgtas laisvalaikio zonas.

Šventės metu dešimtokų taip pat laukė staigmenos. Sveikinimai, ateities burtai, užduotys, ilgai siekti mokyklos baigimo pažymėjimai…

Sėkmingo skrydžio, dešimtokai!

Renginio metu buvo įteiktos padėkos 5-10 klasių mokiniams už mokslo, sporto, socialinės veiklos pasiekimus.

Auklėtoja Asta Lengvenienė

Vaižganto diena

Vaižganto diena minėta neatsitiktinai:  2019 metai paskelbti šio rašytojo, publicisto, kultūros veikėjo metais.

Mokiniai domėjosi Vaižganto gyvenimu, mintimis, skaitė ištrauką iš romano ,,Pragiedruliai“ ir  ją iliustravo, ieškojo joje paminėtų augalų.

Mokytoja Jurgita Kriščiūnienė

,,Kengūros“ rezultatai džiugina

Tarptautiniame matematikos konkurse ,,Kengūra“ 2 kl. mokinys Laurynas Petrokas Šiaulių rajone užėmė 1 vietą tarp antrų klasių mokinių, 3 kl. mokinys Lukas Kumpis 6 vietą tarp 3-4 klasių.

Didžiuojamės berniukais ir linkime sėkmės matematikos kelyje…

Mokytoja Sigita Laurutavičienė

Netradicinė pradinukų paskutinė mokslo metų dienos šventė

Pradinukai šiais metais paskutinę mokslo metų dieną šventė netradiciškai. Pakvietė tėvelius ir mamytes į protų mūši ,,Mano žingsniai…“. Iš pradžių visi buvo suglumę, bet po to užvirė aistros. Ketvirtokai puikiai pasirodė ir daug gerų dalykų paliko visiems jaunėliams. Trečiokai su pasididžiavimu priėmė perduotą ,,estafetę“. Neliko nė vieno nepastebėto… gerų atostogų ir iki susitikimo vėl.

 

Mokytoja Sigita Laurutavičienė