5–6 KLASIŲ MOKINIAI LANKĖSI KAUNE

Spalio 29 d. 5–6 klasių mokiniai susipažino su Kauno istorija, senoviniais amatais ir miesto lankytinais objektais.
Seniausiame XIV a. Kauno pilies muziejuje išgirdome apie lietuvių kovas su kryžiuočiais, Kauno pilies bokšte įrengtame kalėjime susipažinome su karo belaisvių ir nusikaltėlių gyvenimo sąlygomis, apžiūrėjome įrengtą ekspoziciją, lipdėme molinius pilies medalius.
Nustatę Nemuno ir Nėries vandens temperatūrą, pasivaikščiojome po didžiųjų Lietuvos upių santaką.
Xva. Perkūno namo rūsiuose išgirdome apie Kauno klestėjimo metus, išmokome lieti vaško žvakes. Pirklo žmona išmokė šokti viduramžių draugystės šokį, skaitėme juokų pasaką, plunksna pasirašėme ir vašku užantspaudavome laiškus ekskursijoje nedalyvavusiems klasiokams. Užkopę ant Jėzuitų namo terasos ir apsižvalgę po senamiestį iš viršaus, nuvykome į zoologijos sodą. Gavę auklėtojos paruoštą užduotį surinkome daug informacijos apie sodo gyventojus. Gaila, kad ne visus galėjome pamatyti, bet šerti ruonį buvo labai smagu.
Nuvažiavę į IX fortą gidės jau nebegirdėjome ir nebepamename, ką ji kalbėjo. Tačiau gavę lobio užuominas kaip mat atsigavome ir puolėme jas šifruoti.
Po visų suplanuotų edukacijų Kauno mieste nuvykome į Kašerginę aplankyti Justinos. Linkime jai kuo greičiau pasveikti ir grįžti pas mus!
Parengė: Austėja A., 5 kl., Ieva Z., 6 kl. ir auklėtoja Asta L.

Parašykite komentarą