AKCIJA „IŠTIESK GERUMO RANKĄ“

Gruodžio 17 d. Šakynos mokyklos mokiniai ir mokytojai dalyvavo akcijoje „Ištiesk gerumo ranką“. Mokyklos direktorius pasipuošė Kalėdų senelio rūbais ir, lydimas trijų nykštukų bei mokyklos socialinės pedagogės A. Pranckuvienės ir direktoriaus pavaduotojos B. Janušaitės, išvyko lankyti vienišų šakynos seniūnijos senelių.

Pirmiausiai aplankėme Viliočių kaime gyvenančią 91 metų senolę Pranę Pakamanienę. Močiutė mus pasitiko puikiai nusiteikusi, o Kalėdų seneliui padeklamavo ilgą eilėraštį apie Vilnių. Toliau vykome į Balsių kaimą pas 90 – metę Oną Skyrienę. Močiutė džiaugėsi, kad ją pirmą kartą gyvenime namuose aplankė Kalėdų senelis. Čeponių kaime aplankėme R. Gružauską, kuris taip pat džiaugėsi netikėtais svečiais ir pavaišino  visus saldainiais. Šakynoje lankėme Liudviną Kundrotienę, kuri Kalėdų seneliui labai gražų dainos posmelį padanavo, džiaugsmo ašarą nubraukė. Stebėjosi, „kad mes iš dangaus turbūt nusileidome“. Diržių kaime pradžiuginome Janiną Ramanauskienę, kuri stebėjosi ir džiaugėsi, kad ją dar žmonės prisimena. Šakynoje  aplankėme buvusią mokyklos direktorę Danutę Ubavičienę, Sabiną Gricienę ir Danutę Šimkienę. Visiems seneliams padovanojome Šakynos mokyklos mokinių padarytus atvirukus ir po saldumynų maišelį.

Išvydę laimingas senolių akis ir jose sužibusias džiaugsmo ašaras, supratome, kad į jų namus sugrįžo mažytė Kalėdų viltis…

Soc. pedagogė Aušra Pranckuvienė

 

Parašykite komentarą