Penktokai su šeštokais iš mokyklos parą negrįžo namo

Balandžio 10 dieną 5-6 klasių mokiniai „miegojome“ mokykloje.

Dieną ėjome į žygį aplink ežerą. Mokytoja mums davė lapelius su užuominomis, kur paslėpti lobiai. Mes turėjome surasti viską, ko reikia užkurti laužą ir dešreles išsikepti. Vieną užuominų prisimenu iki šiol: ką saugo gandrai? Aš su savo klasioke Ieva nubėgome prie gandralizdžio ir radome ten pagaliukų laužui įkurti. kai viską susiradome, pradėjome kepti dešreles. Grotelėms atsidarius per anksti visos dešrelės buvo sukritusios į laužą, bet kai kurias pavyko išsitraukti. Pavalgę grįžome į mokyklą, išgėrėme arbatos ir išvažiavome į Šiaulius.

Lankėmės Šiaulių universiteto observatorijoje. Naktį užlipę ant universiteto stogo pro teleskopą stebėjome Venerą ir Jupiterį su jo palydovais. Man labai patiko. Ant stogo buvo labai šalta, todėl skubėjome grįžti atgal į mokyklą.

Visą naktį žaidėme įvairiausius žaidimus. Man labiausiai patiko „Katės ir paršiukai“. Mokytoja mokykloje paslėpė 40 dektukų, o mes, pasidalinę į kačiukų ir paršiukų komandas, jų ieškojome. Degtuką paimti galėjo tik kapitonas, o komandų nariai juos kvietė kniaukdami ir kriuksėdami.

Tokia buvo mūsų bemiegė naktis mokykloje.

Austėja Alejūnaitė, 5 kl.

Parašykite komentarą