Karjeros savaitėje lankėsi uniformuoti pareigūnai

Spalio 23 dieną mokykloje prasidėjo karjeros savaitės renginiai.

Pirmieji savo profesijas pristatė policijos pareigūnai. Šiaulių miesto ir rajono policijos komisariato pareigūnės pristatė policininko profesiją, pademonstravo filmuką apie policininkų atliekamus veiksmus. Buvo primintos kelių eismo taisyklės pėstiesiems, dviratininkams ir važinėjantiems motoroleriais.

Mokiniams labai patiko Šiaulių apskrities VPK Patrulių rinktinės 1-osios kuopos Kinologų būrio pareigūnų surengtas pasirodymas. Vaikai buvo supažindinti kaip dresuojami policijos šunys, kokias funkcijas policijoje jie atlieka, kaip elgtis su gatvėje sutiktu nepažįstamu šunimi. Savo akimis pamatėme, kaip šunys paklūsta ir įvykdo duotus nurodymus. Belgų aviganių veislės šuo ieškojo narkotinių medžiagų ne tik pareigūnų atsivežtuose lagaminuose, bet ir mokinių kuprinėse.  Surado, žinoma.

Antradienį mokykloje lankėsi Krašto Apsaugos Savanorių Pajėgų Prisikėlimo apygardos 6-osios rinktinės savanoriai. Kapitonas A. Sinkevičius pristatė savanorių pajėgas, kario profesiją: kaip turi atrodyti kariai, kokių rūšių jie būna, kaip jais tampama, ko ir kiek reikia mokytis. Ginkluotės ekspozicija sužavėjo ne tik vaikinus, bet ir merginas. Mokiniams buvo papasakota apie demonstruojamus ginklus ir jų galimybes. Visi ginklus „matavosi“, lygino jų svorius. Po pristatymo vaikai dar ilgai karių klausinėjo jiems rūpimų dalykų.

Dėkojame visiems mokyklos svečiams, dalyvavusiems „Karjeros savaitės“ renginiuose.

IMG_7734 IMG_7718 IMG_7725
????????????? IMG_7748 IMG_7759