Kalėdinė akcija „Ištiesk draugui ranką“

„Mažuose pasaulio kampeliuose maži žmonės darydami mažus, gerus darbus pamažu keičia pasaulio veidą.“ ( Vanda Juknaitė)

Šakynos mokyklos bendruomenė, artėjančių švenčių proga, nutarė suteikti  džiaugsmo Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikio namų vaikams. Mokyklos socialinė pedagogė Aušra Pranckuvienė pakvietė visus, galinčius ir norinčius, dalyvauti akcijoje „Ištiesk draugui ranką“. Mokinių noras padėti ir aukoti buvo labai didelis. Patys mažiausi mūsų mokyklos ugdytiniai, mokytojos L. Samoškienės vadovaujami, taupė visą savaitę ir paaukojo savo mažiems draugams. Labai nuoširdžiai ir aktyviai prisidėjo pradinių klasių mokiniai su savo tėveliais ir mokytojomis. Vyresniųjų klasių mokiniai siūlė žaislų, viena mergaitė sakė, galinti padovanoti net lovytę. Mokyklos mokytojai, darbuotojai labai aktyviai ir noriai rėmė šią akciją.

Gruodžio 13 dieną socialinė pedagogė kartu su 4, 6 ir 8 klasių mergaitėmis nuotraukanuvežė dovanas į Šiaulių sutrikusio vystymosi kūdikių namus. Beveik 2 valandas su vaikais bendravo ir žaidė. Mergaitės padėjo kūdikių namų darbuotojoms išvesti vaikus į lauką, su jais žaidė kieme.

Kūdikių namų vaikučius pradžiuginome padovanoję daug gražių, spalvingų stalo serviravimo padėklų, servetėlių ir saldainių.

Socialinė pedagogė                                                                                       Aušra Pranckuvienė