Naktinis orientacinis žygis

Įgyvendinant projektą „400 km sveikatingumo 2017“, birželio 1-os dienos vakare 23 ištvermingiausi 5−10 klasių mokiniai išsiruošė į naktinį orientacinį žygį Mūšos Tyrelyje. Veiklos metu sveikai leisdami laisvalaikį įveikėme pirmuosius 50 km.

Apsistoję Juodeikių bendruomenės namuose, žygio dalyviai pėsčiomis patraukė Mūšos Tyrelio link. Prie jo mūsų jau laukė pelkės Laumė, kuri papasakojo apie naktinius pelkės gyventojus ir pateikė orientacinio žygio nurodymus. Susiskirstę į grupes, 22 valandą pajudėjome ilgiausiu Lietuvoje mediniu pažintiniu taku per pelkę ieškoti Laumės nurodytų punktų. Grupes lydėjo mokytojos G. Jurgaitienė, B. Janušaitė,  R. Norutavičienė ir A. Lengvenienė. Iš pirmo karto nei viena komanda neatliko nurodytų užduočių − turbūt pelkės laumės sutrukdė. Todėl ištvermingiausieji į pelkę grįžo antrą kartą. Lėtai bėgo laikas belaukiant jų sugrįžtančių. Džiaugėmės tuo, kad radome visus punktus ir trasą įveikėme.

Grįžę į Juodeikių bendruomenės namus truputį pailsėjome ir likusią nakties dalį žaidėme biliardą, futbolą, krepšinį ir kitus žaidimus.

Dėkojame Eglei Ginkuvienei, kuri leido nakčiai apsistoti jaukiuose Juodeikių bendruomenės namuose.

Mokytoja Asta Lengvenienė