Mokiniai lankėsi P. Višinskio viešojoje bibliotekoje

 Š.m. lapkričio 30 d. 5 ir 7 klasės mokiniai su savo auklėtojomis Jurgita Kriščiūniene ir Gražina Jurgaitiene vyko į ekskursiją, kadangi laimėjo uniformų nešiojimo konkursą.

  Nors ir telkšojo daugybė balų ir buvo gana niūrus oras, nutarėme pasivaikščioti po miesto bulvarą. Apžiūrėjome puošiamą eglę, „pasimatavome“ batus, stabtelėjome prie paminklo, skirto pirmajam lietuviškam laikraščiui „Aušrai“.

Pirmiausia vykome į Šiaulių P. Višinskio viešąją biblioteką, kur mus pasitiko buvusi mūsų mokyklos mokinė, o dabar šios bibliotekos darbuotoja Agnė Pranckutė. Ji visus supažindino su bibliotekininko profesija, parodė, kaip toje bibliotekoje reikia pasiimti ir grąžinti knygą, nuvedė į leidinių archyvą, muzikos ir meno skyrių, skaityklą.  Vėliau mūsų laukė įdomus edukacinis užsiėmimas, mobili inovatyvių technologijų laboratorija. Mus mokė valdyti įvairių modelių robotus, dalyvavome interaktyvioje viktorinoje, išbandėme papildytos realybės programėles ir virtualios realybės akinius. Visi likome sužavėti šiuo užsiėmimu.

   Po bibliotekos mokiniai vyko į žaidimų kambarį „Šturmas“. Kariniame kambaryje išbandėme miklumą, taiklumą bei vykdėme karines misijas priešo užnugaryje. Nors „Šturme“ iš pradžių pasirodė vėsoka, po keliolikos minučių jau bėgiojome apsirengę kaip vasarą. Netrūko ir juoko, ir ginčų.

Gabija Kundrotaitė, 7 klasės mokinė