Padėkos ir sveikinimo laiškas pirmajai mokytojai

Jau tampa tradicija, kad mūsų mokyklos penktokėliai Mokytojų dienos proga rašo Padėkos laišką savo pirmajai mokytojai.

Pernai toks laiškas buvo rašytas mokytojai Almai Arvasevičienei, šiemet jo sulaukė mokytoja Diana Navickienė.

Smagu, kai mokytojui profesinės šventės proga dovanojamos gėlės kaip pagarbos ir vertinimo simbolis, bet dar smagiau yra sulaukti laiško, kuriame dėkojama, kad mokytojas mokė, lavino, diegė vertybes, kuriomis mokiniai vadovaujasi gyvenime, nes pirmasis mokytojas išliks tuo žmogumi, kuris davė pradžių pradžią visam gyvenimui. Jis, negailėdamas savęs, suteikia mokiniui viską, ką turi geriausio, moko nepasiklysti šiame audringame ir permainų kupiname gyvenime.

Pirmoji mokytoja – tai tas žmogus, kuris atveria langą į raidžių ir skaičių pasaulį, tomis raidėmis ir skaičiais jie naudojasi visą savo gyvenimą. Tai žmogus, kuris visą gyvenimą yra labai brangus, kurį mylime ir gerbiame, kuris vis dar jaučia savo pašaukimą, kuriam nors vieno mokinio pakeistas gyvenimas kelia įkvėpimą, kuris vis dar stiprus, nepalūžta, stengiasi mokinius įkvėpti, sudominti ir paruošti dideliam skrydžiui, skrydžiui į didįjį gyvenimą.

Mokiniai, pasakodami apie save, įdomiai praleistas vasaros atostogas, naujus potyrius ir įspūdžius penktoje klasėje, linkėjo laimės, sveikatos, begalinės kantrybės savo profesijoje. Ačiū, mokytoja Diana, ačiū ir visiems mokytojams, kurie padedate kopti gyvenimo laiptais vis aukštyn ir aukštyn. Ir nors prie kreiduotos lentos dabar stovi daug mokytojų, bet pirmoji mokytoja išliks visam gyvenimui širdyje. Tad jai šiemet Gabijos, Andželikos Marijos, Akvilės, Bernadetos, Urtės, Aisčio ir Manto padėkos ir sveikinimo laiškai Mokytojų dienos proga.

Lietuvių kalbos mokytoja Dalia Baranauskaitė